#16 2011-05-03 12:20:02

pisia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 141
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Pysiak ma wolne od 6go do 21go wiec jakos w tym terminie kiedy to juz nam rybka

Offline

 

#17 2011-05-04 17:23:07

Dupson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

No kluby piłkarskie ssaja pałke. Własnie z Sanczem piwkujemu i mówi że też raczej was odwiedzi po woodstockowym rozpierdolu

Offline

 

#18 2011-05-04 18:20:18

pisia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 141
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

No to tylko na was czekac xD

Gadalam z Endemoniada i on tez ma akurat wolne to mowi ze na stowke bedzie. Kto nie wie kto to to byl na 2gim zjezdzie koles;P

Offline

 

#19 2011-05-05 10:49:49

Tiger_XP

Veteran

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 67
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Ende A ostatnio zastanawialem sie co z nim, pozniej napisze esa do Belega, ale to zamylacz wiec moze byc róznie, do tego kawalek ma z krakowa na mazury Dobra, to ja mam plan taki, primo ile ma trwac ten zjazd? zakladam ze jakies 6 dni, wiec tak. Zjazd proponuje od 9 do 14. Oczywiscie domki, co do ceny to nie wiem, postaram sie po weekendzie (dop wtedy bede mial dluzsza chwile zeby poszukac) przysiasc do neta i znalezc cos konkretnego. Rozumiem ze by pasowalo cos do 20 pln za dzien? No góra 30 pln, zobaczymy. Oczywiscie nad jeziorem, tylko teraz na ile osób? Co z kruchym? Narazie to wyglada tak:

Ja
Hildek
Pisia
Pysiak
Benny + dziewczyna
Quen + ktos?
Endemoniada + ktos?
Dupson
Sanchez
Olcia + ktos?
Dodatkowo Furiah, Satan i DOnpablo sie pisza, ale wyslalem im info i cos nie odpisuja, wysle im zaraz drugie moze sie odezwa. Pasuje wszystkim taki plan? I czy dalej chcecie tej cytrynówki bo ja szczerze powiedziawszy mam tego powoli juz dosc. Do kruchego odezwe sie w grze to dzisiaj moze bede juz wiedzial.
Z checia odpowiem na pytania i wyslucham sugestii. 6 dni wydaje mi sie wystarczajace. A bylbym zapomnial, jeszcze niedawno Abazolus wyrazal chec jechania, takze dzisiaj sie z nim skontaktuje i zobaczymy. I teraz trzeba omówic kolejna sprawe. Mianowicie dojazd. Kto z was byl na mazurach moze wie, ale siec PKP jest tam po chuju, ze sie tak kolokwialnie wyraze. Wiec sa dwie opcje, opcja number one z której i ja skorzystam: przemy sie voyagerem na miejsce, jak zapewnie kazdy wiec samochód ma ograniczona liczbe miejsc, wiec ja z hildem + prawdopodobnie abaz dojedzie do nas do miasta i sie z nami stad zabiera, to oczywiscie jeszcze nic pewnego, wiec czesc ludzi tak dajmy na to z 4, moze docjechac do nas i z nami sie zabrac samochodem na miejsce, reszta by musiala obawiam sie zapierdalac do jakiegos wiekszego miasta i stamtad zaginac busami do mniejszego i ewentualnie z mniejszego leciec na miejsce spotkania, ale to w sumie mozna was odebrac samochodem juz. To chyba wsio, wiec kmincie panowie i panie adios ide spac

Offline

 

#20 2011-05-05 18:06:14

pisia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 141
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Gadalam z Bennym i Kruch ma byc;P To jak cos to my sie na te 4 osoby piszemy do waszej czarnej perly bo juz nawet dojazd do Pasleka mamy obcykany tak ze razem jechac bedziemy;P
A cytrynowe ja chce! :-P
!

Offline

 

#21 2011-05-05 19:27:25

Tiger_XP

Veteran

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 67
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

a po co benny ma jechac do nas jak my sie chyba spotykamy  w polowie drogi? w dodatku on chyba ma byz z laseczka, chyba ze bedzie mu na kolanach siedziec

Offline

 

#22 2011-05-05 20:14:49

pisia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 141
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

No nie wiem to on tak wymyslil:P Z reszta zobaczymy jak to bedzie jak juz bedziemy miec dokladna miejscowke;P

Offline

 

#23 2011-05-07 00:15:27

Hildek

Veteran

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 45
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Widzę że temat na dobre się rozkręcił ale ja dalej jestem w czarnej dupie - czyli nie wiem kiedy mam te chrzciny;/ jedyne co wiem to że na tą chwilę jest to koniec lipca początek sierpnia. Coś mi tam tłumaczyli dlaczego tak a nie inaczej ale mało z tego co zrozumiałem;p także na tą chwilę myślę iż zjazd odbędzie się im dalej od początku sierpnia tym lepiej (lub bliżej od końca lipca);]
to co z cytrynowy rezygnujemy w tym roku?

Ostatnio edytowany przez Hildek (2011-05-07 00:16:11)

Offline

 

#24 2011-05-07 01:09:28

Tiger_XP

Veteran

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 67
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Chuj tam najwyzej na chrzciny nie pojdziesz, co to za róznica gdzie sie obrzygasz?

Offline

 

#25 2011-05-07 18:01:01

benny

Veteran

7725685
Skąd: Jaświły/Białystok
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 126
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

;d ja mowilem ze jak kruchy bedize jechac to przez bialy jest zajebisty pociag do was i wtedy wieksza kupa zjedziemy, z moja dziewczyna to nic nie wiadomo, cytrynowka musi byc chociaz z litr bo chce zabrac ze soba, co dalej ja bym proponowal poczatek zjazdu zeby sie w weekend zaczynal np w piatek, bo mi latwiej bedze w poczatek tygodnia do roboty wrocic niz w polowie wyjezdzac;/ pozdrawiam


__________________________________________________________________________________________________________________
Wujek Benny życzy pomyślnych wiatrów, dużo expa, kasy, A po za tym Goście Śmierdzisz!

Offline

 

#26 2011-05-07 18:57:27

pisia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 141
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

No ja tez chce litra cytrynowki! To jak pic nie mamy to na zamowienie prosze przywiezc;P No mnie to ryba kiedy sie bedzie zaczynal od 6go jestesmy elastyczni ;P

Offline

 

#27 2011-05-08 08:23:44

Tiger_XP

Veteran

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 67
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

a moze 12-17? 6 dni i to nie pierwszy weekend sierpnia, bo ciul nie wiem kiedy ma te chrzciny, a bez niego tworzy sie problem (musze zapierdalac pociagiem czego niecierpie)
wiec pasuje wszystkim ten termin???

Offline

 

#28 2011-05-08 10:34:25

pisia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 141
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Mnie pasuje tylko nie wiem jak Pysiakowi bo my w tym czasie musimy jeszcze jechac do Nowego Sacza i nie wiem czy nie za malo czasu mu zostanie;P

Offline

 

#29 2011-05-08 12:39:07

benny

Veteran

7725685
Skąd: Jaświły/Białystok
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 126
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

12-17 cudo


__________________________________________________________________________________________________________________
Wujek Benny życzy pomyślnych wiatrów, dużo expa, kasy, A po za tym Goście Śmierdzisz!

Offline

 

#30 2011-05-08 12:56:08

Tiger_XP

Veteran

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 67
Punktów :   

Re: Zjazd (doslownie i w przenosni)

Cudo kurwa, tylko caly czas nie wiemy kiedy ciul moze, bo kurwa on nie wie na jakim swiecie zyje. No kurwa chrzciny to przeciez nie jest sobotnia impreza w remizie ze sie ja planuje dzien przed. Wiec Dawidzie H. Kiedy bedziesz wiedzial kiedy masz te chrzciny??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl